Yhteystiedot

Alueellisten asiantuntijoiden yhteystiedot. Klikkaamalla yhteystiedon kuvaa pääset tutustumaan henkilöihin paremmin. Ollaan yhteydessä!

Osoite / Adress

Multiantie 7
42700 Keuruu, Finland

Puhelin / Phone

Vaihde: +358 10 281 2131
Tekninen tuki: +358 45 130 0414

Ota yhteyttä

Keskusvarasto

Tuomo Mäkinen

Petri Satosaari

Mikko Hämäläinen

Petri Kivimäki

Ilkka Ruuska

Pasi Kauppinen

Tia Kiiskinen

Pasi Lagus

Osmo Pietarila

Osmo Pietarila

Rauno Hoikkala

Matti Rissanen

Jarmo Matilainen

Rauno Hoikkala, Salo

Rauno Hoikkala

Varsinais-Suomi | Salo
+358 44 010 0717
rauno.hoikkala@ledexperts.fi

Matti Rissanen, Kuopio

Matti Rissanen

Pohjois-Savo | Kuopio
+358 44 984 8365
matti.rissanen@ledexperts.fi

Osmo Pietarila, Oulu ja Ylivieska

Osmo Pietarila

Pohjois-Pohjanmaa | Oulu
+358 40 038 7188
osmo.pietarila@ledexperts.fi

Pasi Kauppinen, Lappeenranta

Pasi Kauppinen

Projekti -ja tukkumyynti | Etelä-Suomi
+358 50 574 8022
pasi.kauppinen@ledexperts.fi

Jarmo Matilainen, Iisalmi

Jarmo Matilainen

Projekti -ja tukkumyynti | Pohjois-Suomi
+358 45 187 1888
jarmo.matilainen@ledexperts.fi

Tuomo Mäkinen, Jyväskylä

Tuomo Mäkinen

Myyntipäällikkö | Jyväskylä
+358 40 053 3730
tuomo.makinen@ledexperts.fi

Tia Kiiskinen, Helsinki

Tia Kiiskinen

Sisällöntuottaja | Helsinki
+358 50 346 3611
tia.kiiskinen@ledexperts.fi

Petri Satosaari, Jämsä

Petri Satosaari

Myyntijohtaja | Jämsä
+358 40 669 7878
petri.satosaari@ledexperts.fi

Pasi Lagus, Nurmes

Pasi Lagus

Markkinointijohtaja | Nurmes
+358 45 150 3222
pasi.lagus@ledexperts.fi

Petri Kivimäki, Keuruu

Petri Kivimäki

Hallinto, partner | Keuruu
+358 50 597 8088
petri.kivimaki@ledexperts.fi

Mikko Hämäläinen, Keuruu

Mikko Hämäläinen

Toimitusjohtaja, partner | Keuruu
+358 45 130 0414
mikko.hamalainen@ledexperts.fi