Yhteystiedot

Aleellisten asiantuntijoiden yhteystiedot. Klikkaamalla yhteystiedon kuvaa pääset tutustumaan henkilöihin paremmin. Ollaan yhteydessä!

Osoite / Adress

Multiantie 7
42700 Keuruu, Finland

Puhelin / Phone

Vaihde: +358 10 281 2131
Tekninen tuki: +358 45 130 0414

Ota yhteyttä

Keskusvarasto

Tuomo Mäkinen

Petri Satosaari

Mikko Hämäläinen

Petri Kivimäki

Hans Elfving

Ilkka Ruuska

Pasi Kauppinen

Tia Kiiskinen

Pasi Lagus

Osmo Pietarila

Petri Karjalainen

Oskari Katajisto

led experts finland oy

Alueelliset valaistusasiantuntijat

Tuomo Mäkinen, Jyväskylä

Tuomo Mäkinen

Keski-Suomi | Jyväskylä
+358 40 053 3730
tuomo.makinen@ledexperts.fi

Pasi Kauppinen, Lappeenranta

Pasi Kauppinen

Etelä-Karjala | Lappeenranta
+358 50 574 8022
pasi.kauppinen@ledexperts.fi

Hans Elfvin, Vaasa

Hans Elfving

Pohjanmaa | Vaasa
+358 40 019 6333
hans.elfving@ledexperts.fi

Petri Karjalainen, Järvenpää

Petri Karjalainen

Uusimaa | Järvenpää
+358 45 668 1811
petri.karjalainen@ledexperts.fi

Oskari Katajisto, Helsinki

Oskari Katajisto

Uusimaa | Helsinki
+358 40 510 3483
oskari.katajisto@ledexperts.fi

Osmo Pietarila, Oulu ja Ylivieska

Osmo Pietarila

Pohjois-Pohjanmaa | Oulu
+358 40 038 7188
osmo.pietarila@ledexperts.fi

Kimmo Luokomaa, Hämeenlinna

Kimmo Luokomaa

Projekti -ja tukkumyynti
+358 40 765 8009
kimmo.luokomaa@ledexperts.fi

Tia Kiiskinen, Helsinki

Tia Kiiskinen

Sisällöntuottaja | Helsinki
+358 50 346 3611
tia.kiiskinen@ledexperts.fi

Petri Satosaari, Jämsä

Petri Satosaari

Myyntijohtaja | Jämsä
+358 40 669 7878
petri.satosaari@ledexperts.fi

Pasi Lagus, Nurmes

Pasi Lagus

Markkinointijohtaja | Nurmes
+358 45 150 3222
pasi.lagus@ledexperts.fi

Mikko Hämäläinen, Keuruu

Mikko Hämäläinen

Toimitusjohtaja, partner | Keuruu
+358 45 130 0414
mikko.hamalainen@ledexperts.fi